Služby

Jako fotograf se specializuji nejen na focení a natáčení plavání dětí pod vodou, ale také na svatební fotografie, komerční fotografie (katalogy atd.) a jiné focení na zakázku.

Natáčení videa pod vodou za zvýhodněnou cenu!

Nestačí Vám fotky dětí při plavání a pod vodou? Natočím pro vás video z plavání vašich dětí pod vodou a dovádění
s kamarády v bazénu!

Domluvte se s až 3 kamarádkami a nechte si natočit společné video plavání dětí za pouhých 200 Kč pro každou z Vás! Výsledné video Vám vypálím na DVD.

Ceník natáčení videa pod vodou

Cena dohodou.

Ceník focení plavání dětí

Cena fotografií se liší podle zvoleného formátu dodání (viz tabulka níže).
Fotografie si můžete vybrat a objednat v mé fotogalerii. Stačí jen kliknout na plavecký klub, ve kterém jste se fotili, a pak najít album s Vašimi fotkami. Alba jsou seřazená podle data a času focení.
Platíte jen za fotky, které si objednáte. U zaslání fotek přes Internet (uložením na server Uschovna.cz, odkud si je můžete zdarma stáhnout) a u vypálení fotek na CD vyberte každou fotografii jen jednou. Pokud budete chtít fotografie vytisknout v rozměru 10x15 cm, zvolte si v košíku počet ks od každé fotografie.

Způsob dodání fotekCena za 1 fotku
Online (Uschovna.cz) Kč 15,-
Vypalení na CD Kč 15,
Tisk 10 x 15 cm Kč 20,-

Přepis filmů z VHS videokazet na DVD (digitalizace videa)

převod VHS na DVDMáte stará videa z dovolené nebo prvních krůčků vašich dětí natočená videokamerou na videokazety a chtěli byste je převést na DVD? Videokazety se částým přehráváním opotřebovávají. Pokud si je chcete zachovat, řešením je digitalizace videokazet.

Převádíme klasické filmy 8 mm, 16 mm, 9,5 mm a video z kamer formátu video 8, HI 8, digital 8, mini DV, VHS, S VHS, VHS -C na DVD.

Zde najdete ceník digitalizace videa »


Podívejte se na ukázku videa z natáčení plavání dětí

Další videa najdete na mém kanálu na Youtube.