Služby

Jako fotograf se specializuji nejen na focení a natáčení plavání dětí pod vodou, ale také na svatební fotografie, komerční fotografie (katalogy atd.) a jiné focení na zakázku.

Natáčení videa pod vodou za zvýhodněnou cenu!

Nestačí Vám fotky dětí při plavání a pod vodou? Natočím pro vás video z plavání vašich dětí pod vodou a dovádění
s kamarády v bazénu!

Domluvte se s až 3 kamarádkami a nechte si natočit společné video plavání dětí za pouhých 200 Kč pro každou z Vás! Výsledné video Vám vypálím na DVD.

Ceník natáčení videa pod vodou

Počet dětíCena za 1 dítě
1 dítě Kč 800,-
2 děti Kč 400,
3 děti Kč 270,-
4 a více dětí Kč 200,-

Ceník focení plavání dětí

Cena fotografií se liší podle zvoleného formátu dodání (viz tabulka níže).
Fotografie si můžete vybrat a objednat v mé fotogalerii. Stačí jen kliknout na plavecký klub, ve kterém jste se fotili, a pak najít album s Vašimi fotkami. Alba jsou seřazená podle data a času focení.
Platíte jen za fotky, které si objednáte. U zaslání fotek přes Internet (uložením na server Uschovna.cz, odkud si je můžete zdarma stáhnout) a u vypálení fotek na CD vyberte každou fotografii jen jednou. Pokud budete chtít fotografie vytisknout v rozměru 10x15 cm, zvolte si v košíku počet ks od každé fotografie.

Způsob dodání fotekCena za 1 fotku
Online (Uschovna.cz) Kč 15,-
Vypalení na CD Kč 15,
Tisk 10 x 15 cm Kč 20,-

Přepis filmů z VHS videokazet na DVD (digitalizace videa)

převod VHS na DVDMáte stará videa z dovolené nebo prvních krůčků vašich dětí natočená videokamerou na videokazety a chtěli byste je převést na DVD? Videokazety se částým přehráváním opotřebovávají. Pokud si je chcete zachovat, řešením je digitalizace videokazet.

Převádíme klasické filmy 8 mm, 16 mm, 9,5 mm a video z kamer formátu video 8, HI 8, digital 8, mini DV, VHS, S VHS, VHS -C na DVD.

Zde najdete ceník digitalizace videa »


Podívejte se na ukázku videa z natáčení plavání dětí

Další videa najdete na mém kanálu na Youtube.

Upozornění pro zákazníky

Po odeslání objednávky byste měli obdržet email s jejím souhrnem. Pokud vám nedojde, zkontrolujte, prosím, složku SPAM a teprve pokud by nedošel ani tam, mne kontaktujte. Děkuji za pochopení.